Rubriky

+420 778 204 815
lemonwide.jpg
Vítejte!
Je naším velkým potěšením, že jste navštívili právě naše webové stránky. Činnost naší firmy je velice pestrá, poskytujeme služby pro zemědělství a zahradnictví, dále pak poskytování technických služeb a především facility servis s technickou správou a údržbou nemovitostí. S touto činností provádíme veškeré pravidelné revize dotčených zařízení, následný servis těchto zařízení. Jsme schopni provádět jak havarijní, tak i plánované oprávy a montáže v oboru elektro, voda, odpady, topení, klimatizace a VZT. Zabýváme se pravidelnou kontrolou a servisem BOZP a PO, EPS, MaR, preventivní činnosti, pravidelnou kontrolou a servisem PHZ, hydrantů a suchovodů.
Jsme schopni vám nabídnout likvidaci odpadů, letní a zimní údržbu, formou letního sečení jak velkých ploch, tak i ploch ostatních, příkopů apod. V zimě vám dokážeme odklidit sníh z veškerých komunikací, střech a přístřešků s pravidelným posypem inertním materiálem.
Naše činnost spočívá i v přípravě stavebních prací, tzn. zakládání staveb, vytyčení, výškové zaměření, strojní i ruční zemní práce, příprava a provedení inženýrských sítí, rozpočtová činnost, dokončovací stavební práce spojené i s úklidem nemovitostí před kolaudací apod.
Úklidy provádíme jak v interíérech kanceláří, společenských prostor, soc. zařízení, , tak i úklid venkovních prostor výrobních závodů, obchodních center a školských zařízeních.

Připravujeme servis a údržbu venkovních elektrických zařízení (veřejné osvětlení, vánoční výzdoby apod.), práce s montážní plošinou, přepravy osob či zaměstnanců minibusem. Vnitrostátní nákladní dopravu malo a velkoobjemových zakázek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one