FotodiabeticiRSCN1993.jpg
Váš e-mail : deda.vesely@seznam.cz
Vaše zpráva :
Vážený pane,pane Morávku

nevím,jakým zásahem vyšší moci jste usedl v sobotu 1.6. za volant autobusu,který nás-diabetiky z Nového Strašecí,měl dopravit do hotelu Rozkoš v České Skalici 
K dispozici jste nám zůstal i po celý další týden.Protože jme byli v tomto kraji poprvé,stal jste se nám dobrým rádcem i průvodcem.Vzhledem k tomu,že téměř všichni patříme k vyšší věkové kategorii a tím pádem jsou naše pohybové schopnosti menší,vždy jste se snažil dojet a zaparkovat tak,abychom měli k objektu.našeho zájmu co nejblíže.Rovněž jsme ocenili Vaše pochopení pro ty unavenější,kterým jste umožnil dřívější nástup do autobusu.
Vaše laskavost,vstřícnost,ochota a dorá nálada nás velmi mile překvapily.Jsou to vlastnosti,které v současné době jsou vzácné.Ještě jednou Vám děkujeme.
Jménem všech B:Veselá a B.Brožková
Váš e-mail : j.zahradnikova@centrum.cz
Vaše zpráva :
Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za krásný a pohodový víkend po jižních Čechách. Velká spokojenost s dopravcem, řidičem i možností rozmanitého občerstvení. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další krásný výlet českou krajinou.
Jana Z.
Váš e-mail : roman@dvausaci.cz
Vaše zpráva :

 

Poděkování

Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za váš profesionální a skvělý přístup k našemu táboru. V roce 2020 budeme opět na táboře Větrník a velmi rádi by jsme využili vaše služby. Pokud tedy je již možné rezervujte si pro nás sobotu 4.7.2020 v odpoledních hodinách a sobotu 18.7.2020 v dopoledních hodinách.

Ostatní termíny doladíme :)
 
Děkujeme
 
Roman Troller
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one